PROJEKT INDYWIDUALNY

Niepowtarzalne projekty
specjalnie na Twój Ślub

B.marry powstało właśnie po to, by spełniać absolutnie wszystkie potrzeby i zachcianki Nowożeńców. Dzień ślubu i wesela to jeden z najważniejszych momentów w Waszym życiu. Każdy, nawet najmniejszy detal uroczystości powinien być dopasowany do wyobrażeń Pary Młodej. Od zaproszeń po winietki, od upominków dla gości po zawieszki na alkohol – wszystko może idealnie odpowiadać Waszym weselnym potrzebom i preferencjom.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dosłownie wszystkie elementy naszej papeterii ślubnej mogą zostać poddane personalizacji. Nie wstydźcie się „szukać dziury w całym”. Jesteście najważniejsi, a my jesteśmy tu dla Was. Chcemy, abyście mogli przeżyć własny ślub i wesele tak pięknie, jak tylko potraficie sobie wyobrazić!

PROJEKT INDYWIDUALNY

Projekt według Twojego pomysłu

Osobiście przygotowujemy teksty zaproszeń, starannie dobierając słowa i styl, tak by współgrały one idealnie z estetyką wybranej kolekcji. Dzięki temu, zarówno w warstwie wizualnej, jak i przekazowej, zachowujecie spójność komunikacyjną. Wasze wesele jest przemyślane, harmonijne i absolutnie wyjątkowe.

W naszym graficznym zespole lubimy wyzwania. Im bardziej nietypowe są Wasze pomysły, tym bardziej podekscytowani jesteśmy, mogąc je zrealizować. Działamy szybko, efektywnie i profesjonalnie. Realizujemy zamówienia terminowo i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Wszystkie produkty b.marry od początku do końca powstają w naszej własnej pracowni. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem twórczym; od projektowania, przez drukowanie, aż po wykończenie. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu tworzymy małe arcydzieła, które stanowią następnie idealne dopełnienie Waszego święta.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Stwórzymy razem coś wyjątkowego

Żaden projekt nie przypadł Wam w pełni do gustu? A może macie już w głowach zupełnie oryginalne pomysły? Skontaktujcie się z nami i opowiedzcie o swojej wizji wesela. Zespół grafików przygotuje projekty zgodnie z Waszymi wytycznymi. Możliwości są nieograniczone!

Pamiętajcie, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dosłownie wszystkie elementy naszej papeterii ślubnej mogą zostać poddane personalizacji. Jesteście najważniejsi, a my jesteśmy tu dla Was. Chcemy, abyście mogli przeżyć własny ślub i wesele tak pięknie, jak tylko potraficie sobie wyobrazić!

Osobiście przygotowujemy teksty i grafiki. Nie korzystamy z żadnych gotowych szablonów. Wszystkie nasze produkty są oryginalne, unikatowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Wspólnie stworzymy przepiękne i niepowtarzalne projekty. Sprawdźcie szczegóły!

Skontaktuj się z nami